Tirana, Albania photos & videos

1.2m Posts

Top Posts

Urgjente! Në limitet e jetës! 
Sapo dola nga dyert e spitalit në Tiranë. Takova Elonën, vajzën 14 vjeçare që po lufton me vdekjen. 
U trishtova shumë, sprovë e madhe për vajzën dhe familjen e saj. 
E megjithatë Elona kishte shpresë !!! Elona Kuburja vuan nga një sëmundje e rrallë, që quhet hemangioma kongenitale, të cilën e ka pasur që në lindje. Prindërit kanë kontaktuar me një spital në Turqi dhe i duhen 14.500 Euro për transportin e fëmijës drejt spitalit Turk dhe 30.000 Euro për të nisur procedurën mjekësore. 
Ju lutem shpërndajeni! 
Më poshtë linku për të kontribuar : 
GoFundMe : https://www.gofundme.com/f/perelonen
PayPal : fnfoundationusa@gmail.com

Zoti të ndihmoftë Elona! “Bamirësia nuk të varfëron” #fundjavendryshe

Urgjente! Në limitet e jetës!
Sapo dola nga dyert e spitalit në Tiranë. Takova Elonën, vajzën 14 vjeçare që po lufton me vdekjen.
U trishtova shumë, sprovë e madhe për vajzën dhe familjen e saj.
E megjithatë Elona kishte shpresë !!! Elona Kuburja vuan nga një sëmundje e rrallë, që quhet hemangioma kongenitale, të cilën e ka pasur që në lindje. Prindërit kanë kontaktuar me një spital në Turqi dhe i duhen 14.500 Euro për transportin e fëmijës drejt spitalit Turk dhe 30.000 Euro për të nisur procedurën mjekësore.
Ju lutem shpërndajeni!
Më poshtë linku për të kontribuar :
GoFundMe : https://www.gofundme.com/f/perelonen
PayPal : fnfoundationusa@gmail.com

Zoti të ndihmoftë Elona! “Bamirësia nuk të varfëron” #fundjavendryshe

Jeta ne fshat 😊

Jeta ne fshat 😊

Mu desh vetem nje shikim per te zgjedhur kete fustan! Faleminderit @charmstore19 
#dasmaeeriku&romines ♥️

Mu desh vetem nje shikim per te zgjedhur kete fustan! Faleminderit @charmstore19
#dasmaeeriku &romines ♥️

@fkpartizani 🏆🏆🏆

@fkpartizani 🏆🏆🏆

Most replied video of last nigh. 💫
@telekomlounge

Most replied video of last nigh. 💫
@telekomlounge

Make Up & Hair : @beauty_by_bro 
oufit : @ohcandy_store 
@qerpike_extension_klodia 
____________________________ 
Thanks 🖤🖤🖤

Make Up & Hair : @beauty_by_bro
oufit : @ohcandy_store
@qerpike_extension_klodia
____________________________
Thanks 🖤🖤🖤

Urgjente! Në limitet e jetës! 
Sapo dola nga dyert e spitalit në Tiranë. Takova Elonën, vajzën 14 vjeçare që po lufton me vdekjen. 
U trishtova shumë, sprovë e madhe për vajzën dhe familjen e saj. 
E megjithatë Elona kishte shpresë !!! Elona Kuburja vuan nga një sëmundje e rrallë, që quhet hemangioma kongenitale, të cilën e ka pasur që në lindje. Prindërit kanë kontaktuar me një spital në Turqi dhe i duhen 14.500 Euro për transportin e fëmijës drejt spitalit Turk dhe 30.000 Euro për të nisur procedurën mjekësore. 
Ju lutem shpërndajeni! 
Më poshtë linku për të kontribuar : 
GoFundMe : https://www.gofundme.com/f/perelonen
PayPal : fnfoundationusa@gmail.com

Zoti të ndihmoftë Elona! “Bamirësia nuk të varfëron” @arberhajdari

Urgjente! Në limitet e jetës!
Sapo dola nga dyert e spitalit në Tiranë. Takova Elonën, vajzën 14 vjeçare që po lufton me vdekjen.
U trishtova shumë, sprovë e madhe për vajzën dhe familjen e saj.
E megjithatë Elona kishte shpresë !!! Elona Kuburja vuan nga një sëmundje e rrallë, që quhet hemangioma kongenitale, të cilën e ka pasur që në lindje. Prindërit kanë kontaktuar me një spital në Turqi dhe i duhen 14.500 Euro për transportin e fëmijës drejt spitalit Turk dhe 30.000 Euro për të nisur procedurën mjekësore.
Ju lutem shpërndajeni!
Më poshtë linku për të kontribuar :
GoFundMe : https://www.gofundme.com/f/perelonen
PayPal : fnfoundationusa@gmail.com

Zoti të ndihmoftë Elona! “Bamirësia nuk të varfëron” @arberhajdari

Po vjen eventi me i shumepritur per Hapjen e Akademise se kercimit me te madhe ne vend ku per here te pare Organizon Workshop me dy mbreterit e kercimit Hip Hop- LES TWINS Binjaket qe kane shoqeruar divën e famshme Boterore Beyonce ne performancat e saj live ne mbare boten. Fituesit e kompeticionit me te madh te kercimit ne bote WORLD OF DANCE me patent te Jennifer Lopez. Me 29 Tetor ne ambjentet e Albi Nako Dance Academy- 2A Company Kinostudio ora 14:00 
@officiallestwins 
@lestwinsoff
@lestwinson
@albinakodanceacademy. Per cdo Info kontaktoni ne nr e Tel +355 69 768 6107

Po vjen eventi me i shumepritur per Hapjen e Akademise se kercimit me te madhe ne vend ku per here te pare Organizon Workshop me dy mbreterit e kercimit Hip Hop- LES TWINS Binjaket qe kane shoqeruar divën e famshme Boterore Beyonce ne performancat e saj live ne mbare boten. Fituesit e kompeticionit me te madh te kercimit ne bote WORLD OF DANCE me patent te Jennifer Lopez. Me 29 Tetor ne ambjentet e Albi Nako Dance Academy- 2A Company Kinostudio ora 14:00
@officiallestwins
@lestwinsoff
@lestwinson
@albinakodanceacademy. Per cdo Info kontaktoni ne nr e Tel +355 69 768 6107

Latest Posts

@valzaa.zh 🌸

@valzaa.zh 🌸

Super Cilesi 🔥 30€
Porosit tek mesazhet 📩

Super Cilesi 🔥 30€
Porosit tek mesazhet 📩

❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Out Now @aurelagaceofficial me mbaje. 👏👏👏👌👌👌

Out Now @aurelagaceofficial me mbaje. 👏👏👏👌👌👌

I dont post selfies but I was feeling myself

#photoshoot #shooting #projects #selfie #blondehair #glammakeup #glam

I dont post selfies but I was feeling myself

#photoshoot #shooting #projects #selfie #blondehair #glammakeup #glam

It all started from this 🌠🎋
#wish #embroidery #handembroidery #punimemedore #dhurokujtime #tshirt
Kush e di sa e merzitshme esht jeta pa kacurrela...

Kush e di sa e merzitshme esht jeta pa kacurrela...

🌴#matkallaelmerikelmerinkanssa
Ju gëzojnë surprizat si kjo?
Mendoni personin që do i organizonit një tavolinë surprizë si kjo. Ne jemi gati të bashkëpunojmë.

#surprise #ideas #love #family #birthday

Ju gëzojnë surprizat si kjo?
Mendoni personin që do i organizonit një tavolinë surprizë si kjo. Ne jemi gati të bashkëpunojmë.

#surprise #ideas #love #family #birthday

🎀 Stili i cantes me i preferuar keto kohe 🎀
Eshte kaq moderne dhe e kombinueshme me cdo gje. - 800 leke

#aksesore #canta #albania

🎀 Stili i cantes me i preferuar keto kohe 🎀
Eshte kaq moderne dhe e kombinueshme me cdo gje. - 800 leke

#aksesore #canta #albania

Masa 8 UK
Materiali: 100% Pambuk
Gjendje

Masa 8 UK
Materiali: 100% Pambuk
Gjendje

...any plans for tonight ?

...any plans for tonight ?

We just love Albanian restaurants..
.
.
.
.
.
#albania #tirana #albanian #albaniantravelblogger

We just love Albanian restaurants..
.
.
.
.
.
#albania #tirana #albanian #albaniantravelblogger

Rogz! #coolest #pet #toy 😍
#petlinealbania
Masa 8-10 UK
Materiali:100% Poliester
Gjendje

Masa 8-10 UK
Materiali:100% Poliester
Gjendje

📌SHITET
📂Vendodhja:👉🏻Tirane
📂Marka:👉🏻Audi A3 Premium
📂Fuqia motorrike:👉🏻2.0 Tdi
📂Lloji i kambios:👉🏻Automatik S-tronic
📂Karburanti:👉🏻Nafte
📂Viti prodhimit:👉🏻2015
📂Kilometrat:👉🏻130.000
📂Cmimi:👉🏻17.500Euro
📂Nr kontaktit:👉🏻0688715557
📂Pershkrimi: 👉🏻Audi A-3 premium viti 2015 sedile lekure sherbime te ber, ne gjendje shum te mir dhe shum e paster. Per me shume na kontaktoni ne WP.
.
#shitet #makinaneshitje #qera #shtepi #pune #blej #shes #tirana #shqiperia #sot #1minud #shtepineshitje #lokale #dyqane #telefona #telefonaneshitje #markata #albania

📌SHITET
📂Vendodhja:👉🏻Tirane
📂Marka:👉🏻Audi A3 Premium
📂Fuqia motorrike:👉🏻2.0 Tdi
📂Lloji i kambios:👉🏻Automatik S-tronic
📂Karburanti:👉🏻Nafte
📂Viti prodhimit:👉🏻2015
📂Kilometrat:👉🏻130.000
📂Cmimi:👉🏻17.500Euro
📂Nr kontaktit:👉🏻0688715557
📂Pershkrimi: 👉🏻Audi A-3 premium viti 2015 sedile lekure sherbime te ber, ne gjendje shum te mir dhe shum e paster. Per me shume na kontaktoni ne WP.
.
#shitet #makinaneshitje #qera #shtepi #pune #blej #shes #tirana #shqiperia #sot #1minud #shtepineshitje #lokale #dyqane #telefona #telefonaneshitje #markata #albania

🌸

🌸

Masa 10 UK
Materiali:100% Poliester 
Gjendje.

Masa 10 UK
Materiali:100% Poliester
Gjendje.

London men in Albania 😄 #Albania #Tirana

London men in Albania 😄 #Albania #Tirana

Tirana underground + Tirana Mountain

Tirana underground + Tirana Mountain

😎

😎